задачі на знаходження дробу від числа 4 клас

Дані завдання допоможуть учням закріпити вміння застосовувати правило знаходження дробу від числа при розв"язуванні практично-зорієнтованих задач у 4 класі. Зміст слайдів. Номер слайду 1. Задачі на знаходження дробу від числа у 4 класі. Номер слайду 2. Номер слайду 3. Номер слайду 4. Задачі на знаходження дробу від числа В зоопарк привезли 40 тварин. із них – вовки. Скільки вовків привезли у зоопарк? Номер слайду 5. Задачі на знаходження дробу від числа. Туристи мали пройти 20 кіло-метрів. Вони пройшли всього шляху. Скільки кілометрів залишилось пройти туристам? Номер слайду 6. Задачі на знаходження дробу від числа. У касі було 360 гривень.


Задачі на знаходження дробу від числа. Подробности. Категория: математика 4 клас. Опубликовано: 07.03.2016 10:17. Автор: Безносенко Діана. Знаходження дробу від числа. Задачі на знаходження дробу від числа. Мета: вчити учнів застосовувати правило знаходження дробу від числа під час розв’язування практично зорієнтованих завдань; розвивати мислення; виховувати уважність. Хід уроку. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ.


Задачі на знаходження дробу від числа - ознайомлення з дробами. ✵ формування предметних компетентностей: вчити учнів застосовувати правило знаходження дробу від числа під час розв'язування практично зорієнтованих завдань; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати критичне мислення, вміння виділяти головне; ✵ формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння організовувати своє робоче місце, планувати власні дії, оцінювати свою роботу та діяльність однокласників; розвивати пізнавальний інтерес


Розробка уроку математики для 4 класу “Розв’язування задач на знаходження дробу від числа”. Автор: вчитель початкових класів Биканова Наталія Леонідівна. Протягом уроку розв’язується велика кількість задач, різних за складністю, за рахунок ігрових форм робота на уроці проходить цікаво, час спливає непомітно, діти дуже активно і результативно працюють. Урок оснащений наочністю, використано ІКТ. Тема: Розв’язування задач на знаходження дробу від числа. Творче опрацювання задач різних типів .


Вчити розв’язувати задачі на знаходження дробу від числа. Удосконалювати навички швидкого, усного рахунку. Розвивати у дітей логічне мислення, увагу, пам'ять, уяву. Виховувати старанність і працьовитість на уроці. Закріплювати вміння учнів записувати та читати дроби; ознайомити із знаходженням дробу від числа у випадку, коли чисельник відмінний від одиниці. Вчити розв’язувати задачі на знаходження дробу від числа. Удосконалювати навички швидкого, усного рахунку. Розвивати у дітей логічне мислення, увагу, пам’ять, уяву. Виховувати старанність і працьовитість на уроці. Тип уроку: урок застосування знань, умінь та навичок. Форма проведення уроку: урок – подорож .


Урок з математики розробила. Вчитель початкових класів. ЗНЗ № 000. Шраєва Тетяна Трохимівна. Тема. Розв’язування задач на знаходження дробу від числа - 4кл. Мета: закріплювати вміння розв’язувати задачі на знаходження дробу від числа; повторити прийоми письмового ділення багатоцифрового числа на одноцифрове; повторити поняття площа, периметр; розвивати логічне мислення; виховувати інтерес до знань. Хід уроку. І. Організаційний момент. Продзвенів уже дзвінок, Розпочався наш урок. Тож давайте працювати, Міцні знання здобувати.


Задачі з дробами. Завдання з математики для 4 класу на найбільшому порталі інтерактивної дошкільної та шкільної електронної освіти Learning.ua ☎ +38 (044) 303-99-18. Натомість учень має сам здогадатись, як використати дріб для знаходження відповіді на питання. Проте здебільшого схема одна й та сама: є певне число, і його частину треба знайти за дробом. Наприклад, три чверті від «36». Для того, щоб зробити це, треба розділити те число, яке вказано у знаменнику, а потім те число, що вийде – помножити на чисельник. Учень вже знає, навіщо це робити: адже знаменник представляє собою кількість частин числа, що сприймається як щось ціле, а чисельник – це та кількість цих частин, яка задіюється у питанні до завдання.


План-конспект уроку у формі подорожі на заявлену тему з мультимедійним супроводом (додається), мета якого - формувати вміння учнів знаходити дріб від числа; учити розв’язувати задачі, що включають знаходження дробу від числа; ознайомити учнів із цікавими природними об’єктами, які є на території України; розвивати навички самоконтролю.


КОРЕКЦІЙНІ ЗАНЯТТЯ. 4 КЛАС Мета: вправляти учнів у розв'язуванні прикладів і задач на знаходження дробу від числа; формувати обчислювальні нави. (100 000) - Запишіть наступне число після числа 999. (1000) - Я замислила два числа. Якщо я їх перемножу, то отримаю нуль, а коли складу, то дістану найбільше тризначне число, записане навпаки. Які саме числа я замислила? (0 і 666) - Яке число дістанемо, якщо з найменшого чотирицифрового числа прибрати його половину? (500) - Число 50 000 зменште на 1. (49 999) - На скільки найменше чотирицифрове число більше за найменше трицифрове число? (1000 - 100 = 900). 3. Гра «Знайди число».


642. Розглянь задачі на знаходження частини числа і числа за його частиною. Склади дві подібні задачі. Задача 1. Від 12 м дроту відрізали четверту частину. Скільки метрів дроту відрізали? Розв’язання: 12 : 4 = 3 (м). Відповідь: 1/4 від 12 м дорівнює 3 м. Задача 2. Першого дня турист пройшов 24 км, що становило 1/4 всього шляху. Який увесь шлях? Розв’язання: 24 * 4 = 96 (км). Відповідь: увесь шлях становить 96 км. 643. 1) Розглянь розв'язання завдання. Завдання. знайди 1/5 від 90. Розв’язання: 90 : 5 = 18. Відповідь: 1/5 від 90 дорівнює 18. 2) Знайди 1/6 від 720. Розв'язання запиши. Планування уроків з математики, відповіді на тести, завдання та відповіді по класам, домашнє завадання та робота з математики 3 клас.


Задачі на знаходження суми. Задача У магазині було 720 кг рису. За перший день продали , а за другий всього рису. Скільки кілограмів рису продали за два дні? - Про що розповідається в задачі? - Що означає число 720? Який зміст воно має в задачі, яка містить дроби? ( 720 кг – це величина цілого.) - Що означає число ? ( - означає яку частину рису продали в перший день. Знаменник 9 означає, що весь рис розділили на 9 рівних частин ; чисельник 2 означає, що продали лише дві такі частини.) - Покажіть це на схематичному малюнку. 1 – 720 кг. - ? - Що означає число ? ( означає яку частину рису продали.


Закріплення умінь і навичок знаходження дробу від числа, перетворення неправильних дробів у мішані, мішаних дробів у неправильні; перетворення мір довжини, ваги, часу. Розвиток логічного мислення, увагу, пам'ять, розумову активність, інтуїцію, пізнавальну самостійність, пізнавальний інтерес, потребу в самоосвіті, ініціативу, творчість, обґрунтованість суджень. Організація класу. Дзвоник всім нам дав наказ –. До роботи швидше в клас. Біля парти станьте чемно –. Хай мине час недаремно.


4 клас. Тема: Ознайомлення з дробами. Запис дробу. Складені задачі, які містять знаходження частини числа. Тип уроку: комбінований. Мета: Ознайомити учнів з дробами, з поняттями "чисельник", "знаменник". Вчити записувати і читати дроби. Закріплювати вміння знаходити дріб від числа; розв’язувати задачі, які включають знаходження дробу від числа. Розвивати математичну мову, навики усного рахунку, логічне мислення, пізнавальні здібності. Створити позитивний емоційний настрій на роботу всіх учнів на уроці.


Знаходження дробу від числа. Задача 1. У класі 30 учнів, з них дівчата. Скільки дівчат у класі? Раніше цю задачу ми розв’язували так: 1) 30 : 5 = 6 (учнів) становить від 30 учнів; 2) 6 × 3 = 18 (учнів) становить від 30 учнів. Отже, у класі 18 дівчат. Запишемо розв’язок цієї задачі у вигляді числового виразу (30 : 5) × 3, який перетворимо так: Отже, щоб знайти кількість дівчат у класі, можна помножити кількість усіх учнів (30) на дріб . Запишемо 30% у вигляді дробу: 30% = 0,3. Щоб відповісти на запитання задачі, потрібно знайти 30% від 15 т, або дріб 0,3 від 15 т: 15 × 0,3 = 4,5 (т). Отже, із 15 т нафти можна одержати 4,5 т гасу. Розв'язуючи задачу, ми знайшли 30% від числа 15. Кажуть: знайшли відсотки від числа.


Продовжить речення Щоб знайти дріб від числа… …треба число поділити на знаменник і помножити на чисельник Знаходження дробу від числа і числа за його дробом. Слайд 12. ЗАДАЧА: В школі навчається 435 учнів, а кількість дівчат дорівнює 0,6 від кількості учнів. Скільки дівчат навчається в школі? . ЗАДАЧА: До шкільної їдальні закупили овочі. 0,4 усіх овочів складає картопля. Скільки всього купили овочів, якщо картоплі 36,4 кг. Розв'язання: Маємо 36,4 : 4 10 = 9,1 10 = 91 Відповідь: 91 кг овочів всього Знаходження дробу від числа і числа за його дробом. Слайд 15. 435 0,6 = 261 Знаходження дробу від числа і числа за його дробом. Слайд 16.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

irina and oleg mother and son

толстой три товарища текст читать

ошибка неизвестный документ в программе флак оо 1