план-канспект урока правапіс мяккага знака і апрострафа

Инфоурок › Украинский язык ›Конспекты›План уроку на тему: "Вживання м’якого знака і апострофа". План уроку на тему: "Вживання м’якого знака і апострофа". Скачать материал. библиотека материалов. Добавить в избранное. План уроку на тему . Тема. Складні випадки правопису м’якого знака та апострофа. Мета: перевірка знань умінь та навичок про вживання апострофа. Повідомлення теми і мети уроку. Сьогодні у нас урок-гра за темою „Правопис м’якого знака і апострофа”. Метою нашої гри буде перевірка знань з даної теми, а також перевірка вміння разом працювати в групі та самостійно з картками самоконтролю. Уявіть що ви клієнти нашого „Банку знань”, а я - його президент.


Правапіс раздзяляльнага мяккага знака і апострафа. Мэта: Дапамагчы вучням засвоіць асаблівасці вымаўлення і напісання слоў з раздзяляльным мяккім знакам і апострафам, садзейнічаць удасканальванню арфаэпічных і арфаграфічных навыкаў; стварыць умовы для разумовай актыўнасці вучняў, развіцця ўмення крытычна мысліць, аналізаваць, сіcтэматызаваць матэрыял па тэме ўрока, абагульняць, рабіць высновы; спрыяць выхаванню цікавасці да вывучэння роднай мовы. Але аднойчы пачаў Мяккі знак перад Апострафам выхваляцца ( кадр № 3 і № 4): Я хоць гука і не маю, але ў алфавіце сярод іншых літар сваё законнае месца займаю. Я магу быць змякчальным і раздзяляльным.


Конспект уроку складено відповідно до програми профільного навчання української мови в 11 класі. Метою якого є узагальнити і систематизувати знання учнів з орфографії української мови у підготовці до державної підсумкової атестації; повторити і закріпити знання про правопис м’якого знака, апострофа та слів іншомовного походження в українській мові; формувати правописні уміння і навички; уміння досліджувати, аналізувати й узагальнювати; формувати соціальну й загальнокультурну компетентність.. Конспект на урок Українська мова скачати.


План-конспект уроку з курсу «Українська мова 10 клас» з теми «Правопис. Складні випадки правопису м'якого знака, апострофа». Тема заняття: Правопис. Складні випадки правопису м'якого знака, апострофа. Мета заняття: Дидактична повторити та систематизувати знання учнів про вживання апострофа та м'якого знака, удосконалювати їх правописні вміння та навички Виховна - розвивати пам'ять, логічне мислення, уміння працювати з таблицями, виділяти головне; виховувати пошану до художнього слова. Розвиваюча - Навчити практично використовувати вивчені правила. Вид заняття: Практичне зан.


Тип уроку: комбінований (повторення вивченого в попередніх класах; узагальнення і систематизація вивченого). Обладнання: підручник, таблиця. … . Мета: повторити та систематизувати знання про вживання апострофа та м’якого знака, удосконалювати їх правописні вміння та навички; розвивати пам’ять, логічне мислення, уміння працювати з таблицею, виділяти головне; виховувати пошану до художнього слова. Тип уроку: комбінований (повторення вивченого в попередніх класах; узагальнення і систематизація вивченого). Обладнання: підручник, таблиця. Усі уроки української мови на сайті «Шкільне життя». Завантажити: Тема: Складні випадки правопису м’якого знака та апострофа (10 клас.


Мета: повторити складні випадки правопису м’якого знака й апострофа; формувати правописні вміння; удосконалювати уміння знаходити й виправляти орфографічні помилки у писемному мовленні; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати у школярів повагу до рідної мови, а також відчуття її краси як основи естетичного виховання. Народознавство: різдвяні звичаї українців. Російська мова: фонетичні й орфографічні особливості деяких слів, відмінних від українських. Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок. ПЕРЕБІГ УРОКУ. I. Організаційний момент. II. Ознайомлення десятикласників із темою, метою і завданнями уроку. III.


ХІД УРОКУ І. Повідомлення теми і мети уроку. ІІ. Повторення ключових питань. Аналіз матеріалу з метою систематизації вивченого. ◊ Робота з підручником. Урок № 19 Тема. Складні випадки правопису м’якого знака і апострофа. Мета: продовжити систематизацію знань про вживання апострофа та м’якого знака, удосконалення правописних умінь та навичок; розвивати логічне мислення, усне й писемне мовлення, пам'ять, уміння робити висновки, узагальнювати. Тип уроку: урок закріплення вивченого. Обладнання: підручник. Плани-конспекти уроків з трудового навчання Мета уроку: Засвоєння знань про основні галузі виробництва промисловість, сільське господарство, транспорт, зв'язок тощо. Розвивати.


Мэта: пашырыць веды вучняўаб правапісе мяккага знака і апострафа;удасканальваць навыкі напісання слоў са змякчальным,раздзяльльным мяккім знакам і апострафам у адпаведнасці з арфаграфічнымі нормамі,пашырыць слоўнікавы запас вучняў,падтрымліваць цікавасць да роднага слова. Просмотр содержимого документа «Правапіс мяккага знака і апострафа». Тэма:Правапіс мяккага знака і апострафа.


Мета: навчальна: навчити правопису слів іншомовного походження; навчити знаходити в тексті слова з вивченими орфограмами; розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, пошукові здібності; виховна: виховувати культуру усного і писемного мовлення. Внутрішньопредметні зв'язки: орфоепія, лексикологія, мова і мовлення. МіжпредметнІ зв'язки: географія, історія, художня література.


- План-конспект уроку (розробка уроків) - Літературне місто - Онлайн-бібліотека української літератури. Освітній онлайн-ресурс. - Урок №80 Тема. Правопис знака м'якшення та апострофа в словах іншомовного походження. Мета: □ навчальна: навчити правопису слів іншомовного походження . Урок №80. Тема. Правопис знака м’якшення та апострофа в словах іншомовного походження. Мета: □ навчальна: навчити правопису слів іншомовного походження; навчити знаходити в тексті слова з вивченими орфограмами; □ розвивальна: розвивати пам‘ять, увагу, пошукові здібності; □ виховна: виховувати культуру усного і писемного мовлення. Внутрішньопредметні зв‘язки: орфоепія, лексикологія, мова і мовлення.


Конспекти уроків вчителя. Апостроф. М’який знак. Мета: повторити основні правила вживання м’якого знака й апострофа; формувати загальнопізнавальні вміння знаходити слова з поданими орфограмами в текстах, визначати їх роль, уживати апостроф і м’який знак; розвивати творчі вміння використання слів з апострофом і м’яким знаком у висловлюваннях; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати любов до рідного краю, батьківської домівки. Тип уроку: повторення набутих знань. Обладнання: підручник, таблиці, картки. Хід уроку І. Організаційний момент. ІІ. Оголошення теми, мет.


Урок з теми Правопис знака м'якшення і апострофа. Теоретичні матеріали та завдання Українська мова, 6 клас. МiйКлас — онлайн школа нового покоління. після м'яких Д, Т, З, С, Л, Н. перед Я, Ю, Є, Ї, які читаються як [йа], [йу], [йе], [йі]. Приклад


Абсталяванне: карткi, перфакарты, слоỹнiкi, апорныя канcпекты. Ход урока. Арганiцыйны момант. Матывацыя. Тыя нiчога не хацелi чуць. На Мяккi знак i Апостраф увогуле нiхто не зважаỹ. «Цi ёсць вы цi няма вас — нiякай рознiцы. Вы нiчога не значыце». Пакрыỹдзiлiся Апостраф i Мяккi знак… — Цi патрэбен нам ’ i Ь мы i адкажам сёння на ỹроку. Ь ’. Што з ’явiлася наiбольш цяжкiм? Група М, С. — Як гучыць правiла пра правапiс ’ i Ь ? Адкажам на пытанне, пастаỹленае намi ỹ пачатку ỹрока. Цi патрэбны нам Ь i ’ ?


Урок 13. Складні випадки правопису апострофа. Мета уроку: визначити рівень сформованості рівня знань з вивченої теми. Конспект уроку. 1. Організаційний момент. 2. Актуалізація знань. Проблемні запитання. __ Чому слові «рутвяний» і «горохвяник» немає апострофа, а у словах «торф’яний» і «верф’ю» є? __ Чому слова «тьмяний», «різьбяр», «Горький» пишуться без апострофа? Опрацювання теоретичного матеріалу. Перегляньте відео за посиланнями.


Мета уроку: − повторити й систематизувати знання, здобуті в початкових класах, та засвоїти нові правила вживання апострофа; − удосконалювати навички правильної вимови й написання слів з апострофом; − розвивати логічне мислення, уяву, фантазію, пам’ять, усне й писемне мовлення; − виховувати почуття прекрасного, любов до живої природи, бажання […] . Конспект уроку української мови "Правила вживання апострофа" 5 клас. Автор: Приймачук Тетяна Віталіївна. Посада: вчитель української мови та літератури.


Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок. Перебіг уроку. І. Організація класу. Емоційна зарядка. Науки корені в повторення (Народне прислів’я). Правопис апострофа. Апостроф пишеться перед я, ю, є, ї, що позначають два звуки: 1) після б, п, в, м, ф (мавпа Буф), якщо перед ними немає іншого кореневого приголосного (крім р): б’ю, п’є, тім’я, в’язи, черв’як, В’ячеслав. ► Ознайомтеся з теоретичними відомостями підручника з теми «Правопис знака м’якшення». Моделювання «Карти пам'яті». ► З пам’яті доповніть таблицю «Правопис знака м’якшення» правилами, що відповідають поданим прикладам. Правопис знака м'якшення. Знак м’якшення пишеться.


На урок, Конспекти уроків, продовжити систематизацію знань про вживання апострофа та м’якого знака, удосконалення правописних умінь та навичок; розвивати логічне мислення, усне й писемне мовлення, пам'ять, уміння робити висновки, узагальнювати. Складні випадки правопису м’якого знака і апострофа. продовжити систематизацію знань про вживання апострофа та м’якого знака, удосконалення правописних умінь та навичок; розвивати логічне мислення, усне й писемне мовлення, пам'ять, уміння робити висновки, узагальнювати. Складні випадки правопису, м’який знак, апостроф. завантажити конспект.


Хід заняття апостроф. М’який знак, українська мова. III. Виконання системи творчих завдань на основі повторення вивченого. Спостереження за мовним матеріалом. Прочитати текст. Визначити тип і стиль мовлення. Дібрати заголовок. Струмує повітря, тиша імліє, і ніде нікого. Сам-один. Спіймаєш коника-стрибунця і чуєш, як він, маленький, зав’ється в тебе крізь пальці своїм пругким, повним енергії тільцем, а ти, маючи безмежну владу над ним, над його життям і смертю, тримаєш це тріпотне створіння і роздумуєш: пустити чи ні? Жити йому чи не жити? . Підкреслити їх, пояснити правопис. Апостроф. М’який знак, українська мова.


Тип уроку: урок формування практичних умінь і навичок. ПЕРЕБІГ УРОКУ. І. Організаційний момент. ІІ. Поставте, де потрібно, м’який знак чи апостроф у словах іншомовного походження. Слова випишіть у три колонки: у першу — з м’яким знаком, у другу — з апострофом, у третю — без м’якого знака й апострофа. Поясніть правопис та значення поданих слів. Суб..єкт, Пхен..ян, Х..юстон, авен..ю, автопавіл..йон, прем..єра, батал..йон, л..юз, бл..юмінг, бутон..єрка, б..юро, вал..юта, ін..єкція, вар..єте, В..єтнам, вол..єра, дез..інформація, дос..є, дубл..яж, комп..ютер, П..ємонт, Ф..єзоле, бар..єр, кон..юнктура, п..юпітр, ад..ютант, б..єф, ар..єргард, ател..є, г..яур, б..язь, транс..

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

irina and oleg mother and son

толстой три товарища текст читать

ошибка неизвестный документ в программе флак оо 1